PWR-C4-950WAC-R
მარაგშია
< tbody >
Model:PWR-C4-950WAC-R – Catalyst 9500 Power Supply
Detail:950W AC Config 4 Power Supply front to back cooling
მარაგშია
  • Day and night customer service
აღწერა
PWR-C4-950WAC-R Specifications
Description
950W AC Config 4 Power Supply front to back cooling
Power Supply Feature
Support in the Catalyst 9500 Series
AC power max rating
950W
System power consumption
850W max
Input-voltage range and frequency
AC 115 to 230 VAC, 50 to 60 Hz
Power supply efficiency
94%
Total output BTU (Note: 1000 BTU/hr = 293W)
2901 BTU/hr (850W) max
Input current
AC 10A at 115VAC, 5 A at 230VAC
Output ratings
12V at 79A, 12V at 3A
Output holdup time
AC = 10 ms at maximum load
Power-supply input receptacles
AC IEC 60320 C16
Power cord rating
AC 15A