HWT-D3252-10-SIU
მარაგშია
1T 5MP AI IR Fixed Dome Camera
  • 1 TOPS computing power
  • Supports backlight adaptation and overcast adaptation
  • 1/2.7″ CMOS sensor
  • Supports PoE power supply
  • Day and night customer service
აღწერა
Technical Spec
Image sensor1/2.7″ CMOS/5MP 2880(H) x 1620(V)
White balanceAuto/Manual/OnePush
Digital noise reduction2D/3D noise reduction
WDR120 dB
HLC/BLCSupported/Supported
EISSupported Sensitivity levels are not supported
Optical Defogging/Algorithm-assisted DefoggingSupported
Signal-to-Noise Ratio (SNR)> 45 dB
Power type12 V DC and PoE (IEEE 802.3af)
Power consumptionMaximum: 10 W; typical: 3.5 W
Operating temperature–30°C to +60°C
Operating humidity5% to 95% (non-condensing)
Surge protection4 kV
IP ratingIP67
Corrosion resistanceClass C corrosion resistance
IK ratingIK10
WeightNet weight 0.95 kg; gross weight 1 kg
DimensionsDevice dimensions φ127 mm x 97 mm; Package dimensions 112 mm x 147 mm x 147 mm