Huawei AR3260 with SRU100E, AC Power (AR3260-100E-AC)
მარაგშია
< tbody >
Model:AR3260-100E-AC – Huawei AR3200 Series Enterprise Routers
Detail:Huawei AR3260,Service and Router Unit 100E,4 SIC,2 WSIC,4 XSIC,350W AC Power
  • Day and night customer service
Category:
აღწერა
AR3260-100E-AC Specifications
Type
Huawei AR3260, Service and Router Unit 100E, 4 SIC, 2 WSIC, 4 XSIC, 350W AC Power
WAN Speed with Services
1 Gbit/s (SRU100E)
Firewall Performance (large packets)
10 Gbit/s (SRU100E)
Device Switching Capacity
160 Gbit/s
Slot Switching Bandwidth
SIC slots: 2 Gbit/s
WSIC slots: 5 Gbit/s
XSIC & EXSIC slots: 20 Gbit/s
Number of recommended
users
2,000
Fixed WAN Ports
SRU100E: 4 x GE Combo+ 2 x GE SFP
SIC Slots
4
WSIC Slots
XSIC Slots (default/max)
4/6
EXSIC Slots (shared with XSIC)
1
DSP Slots
0/3
USB 2.0 Ports
1/2
Mini-USB Ports
1
Console Ports
Memory
2 GB/4 GB
Flash (default/max)
2 GB/8 GB
Maximum Power
350W (single power module)/700W (dual power module)
AC Power
100V to 240V
Frequency
50 Hz/60 Hz
DC Power
-48V to -60V
Dimensions (H x W x D)
130.5 mm x 442 mm x 470 mm
Weight
11 kg (without power module and interface card)
Ambient Temperature
0°C to 45°C
Ambient Humidity
5% to 95% (non-condensing)