NIP2100-AC-01
< tbody >
- Day and night customer service
Description
NIP2100 Specifications | |
| Product Performance | Mid-range Megabit |
Extension and I/O | |
| Dedicated management interface | 1 x GE (RJ45) |
| Fixed interface | 4 x GE (RJ45) 4 x GE (combo) |
| Expansion slot | 2 x FIC |
Feature | |
Specifications of Integrated Devices | |
| Dimensions (H x W x D) (mm) | 43.6 x 442 x 560 |
| Power supply | AC: 100 V to 240 V 50/60 Hz |
| Maximum power | 150 W |
| Operating environment | Temperature: 0ºC to 40ºC Relative humidity: 5% to 95%, non-condensing |