TE60-1080P30-P-02
მარაგშია
< tbody >
Model:Huawei TE Series HD Videoconferencing Endpoints TE60-1080P30-P-02
მარაგშია
  • Day and night customer service
აღწერა
TE60-1080P30-P-02 Specification
positioning
Flagship
Scenarios
Super-sized conference rooms
People Video Resolution
1080p @ 60 fps from 1Mbps (Optional)
1080p @ 30 fps from 512 Kbps
1080i @ 60 fps from 512 Kbps
720p @ 50/60 fps from 512 Kbps
720p @ 25/30 fps from 384 Kbps
Dual stream
Dual 1080p @ 60 fps (Optional); Dual 1080p @ 30 fps
Video Inputs
2 x HD-VI / DVI
2 x DVI-I/HDMI/VGA/YPbPr
1 x HDMI / DVI
1 x 3G-SDI
1 x Display Port
1 x CVBS/S-VIDEO (DVI-I multiplex)
Video Outputs
2 x HDMI / DVI
2 x DVI-I/HDMI/VGA/YPbPr
1 x 3G-SDI
Audio Inputs
2 x XLR
2 x RCA
1 x HDMI
1 x Display Port
1 x HD-AI (Mic Array/Audio external)
Audio Outputs
4 x RCA
2 x HDMI
2 x DVI-I (DVI converted to HDMI)
Other Interfaces
4E1 (Optional): G.703, G.704, 4 x RJ45;
PSTN(#): 1 x RJ11
IP: 10/100/1000 Base-T, 2 x RJ45
Wireless: Built-in Wi-Fi ;
2 x RS232 COM
2×USB 2.0 Host
Multi-view
3-view
Bandwidth
IP: 64kbps~8Mbps ; 4E1: 64kbps~8Mbps
Dimensions
Codec dimensions (L x W x H): 435 mm x 265.5 mm x 72.5 mm
Package dimensions (L x W x H): 545 mm x 355 mm x 220 mm
Net weight: 4.6 kg
Package Weight: 6.8 kg
Electrical
Working voltage: 100V to 240V AC
Working frequency: 50 Hz to 60 Hz
Power consumption: 150 W