PWR-C1-715WAC/2
| Model: | Cisco Secondary Power Supply for Cisco 3850 Series Switches |
| Detail: | Cisco 3850 Series Secondary Power Supply PWR-C1-715WAC/2 715W AC Config 1 Secondary Power Supply |
- Day and night customer service
აღწერა
PWR-C1-715WAC/2 Specification | |
Power supply rated maximum | 715W |
Total output BTU (Note: 1000 BTU/hr = 293W) | 2465 BTU/hr, 715W |
Input-voltage range and frequency | 100-240VAC, 50-60 Hz |
Input current | 10-5A |
Output ratings | -56V at 12.8A |
Output holdup time | 16.7 ms minimum at 100VAC |
Power-supply input receptacles | IEC 320-C16 (IEC60320-C16) |
Power cord rating | 13A |
Physical specifications | (H x W x D): 1.58 X 3.25 X 12.20 in Weight: 2.8 lb |
Operating temperature | 23 to 113°F (-5 to 45°C) |
Storage temperature | -40 to 158°F (-40 to 70°C) |
Relative humidity operating and nonoperating noncondensing | 5 to 90% noncondensing |
Altitude | 10,000 ft. (3000 meters), up to 45°C |