<oembed><version>1.0</version><provider_name>Greencode Technologies</provider_name><provider_url>https://greencode.ge/en</provider_url><author_name>imrank21</author_name><author_url>https://greencode.ge/en/author/imrank21/</author_url><title>C9600-LC-48TX=</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="sxwNuQQWnE"&gt;&lt;a href="https://greencode.ge/en/product/c9600-lc-48tx-2/"&gt;C9600-LC-48TX=&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://greencode.ge/en/product/c9600-lc-48tx-2/embed/#?secret=sxwNuQQWnE" width="600" height="338" title="&#x201C;C9600-LC-48TX=&#x201D; &#x2014; Greencode Technologies" data-secret="sxwNuQQWnE" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;